Astrologia o roku 2014.

Horoskop 2014

2013 PRZEMIJA
2014 WYŁANIA SIĘ

*

W prognozie na rok 2013 zwróciłem uwagę na zaćmienia dotyczące Republiki Turcji i Ukrainy. Sugerowałem również, że PiS wyprzedzi PO. Prognoza na rok 2013 spoczywa na dnie szuflady, ale jest dostępna w postaci załącznika na mojej stronie: http://gwiazdologia.naszeszczescie.pl/category/prognoza-astrologiczna-na-2013-rok/ . Przez blisko rok była dostępna na serwisie Astromix.

*

W trakcie roku 2013, niecałą dobę po wyborze Franciszka I napisałem jedno zdanie: „gdyby powiązania z Martinim były prawdziwe, wówczas Watykan czeka całkiem spora, także obyczajowa rewolucja”. Czy ktokolwiek pamięta, kim był Carlo Martini? Ano, Carlo Martini był kandydatem frakcji umiarkowanie postępowych kardynałów, podczas konklawe w 2005 roku poprosił o przerzucenie swoich głosów na … Bergoglio (wówczas, nieoficjalnie, był najpoważniejszym konkurentem Josepha Ratzingera, późniejszego papieża Benedykta XVI. Artykuł ku pamięci tamtego kardynała można znaleźć tutaj: https://gwiazdologia.wordpress.com/2012/09/02/smierc-misjonarza-carlo-maria-martini/

*

Dwa artykuły nt wyboru: http://gwiazdologia.naszeszczescie.pl/category/konklawe-2013-habemus-papam/ i horoskopu papieża Franciszka I : http://gwiazdologia.naszeszczescie.pl/category/franciszek-i-horoskop-papieza/ można znaleźć w tych linkach. Jeden napisany w niecałą dobę po wyborze, drugi zaledwie parę godzin po uzyskaniu godziny urodzenia przez nieocenione Astrodatabank.

W prognozie na rok 2014 zwracam uwagę na Francję i Polskę. Prognozę napisałem przed tym, jak prezydent podpisał kontrowersyjne ustawy OFE. Również przed tym, jak Francois Hollande zaczął realnie forsować ustawę o 75% podatku dla najbogatszych. Szaleństwo Iliassa Azaouaja (terrorysta grożący zamachami w Belgii i we Francji) również nie zdążył się do mojej prognozy na rok 2014 załapać. Nie można więc powiedzieć, że jest to musztarda po obiedzie.

PROGNOZA 2014: http://astromix.pl/content/view/128/229/

*

Saturn w znaku Skorpiona dalej prześwietla i czyści wielkie majątki. Upadek wielkiego klubu sportowego czy kolejny skandal sportowy (podatki Leo Messiego, doping Lance’a Armstronga, Asafy Powella, itd) czai się za rogiem. Nielegalne finansowanie wielkich klubów, zwłaszcza w Hiszpanii i we Francji, to może być przysłowiowy gwóźdź dla wielu kibiców. Sport dawno już przestał być gentelmeńską próbą sił, teraz jest rozrywką ludzkich cyborgów i broilerów, noszących metki wielkich korporacji.

*

Dodam jeszcze dwa słowa: nieustannie towarzyszy mi niepokój związany z posługą tego papieża. Od dnia wyboru. Do irracjonalnych przeczuć dorzucę jeszcze jedną, nowinę z nutą sensacji. Odnoszę wrażenie, że w roku 2014 Donald Tusk zapowie rezygnację z funkcji premiera, albo zostanie do tego pośrednio zmuszony. Po prostu, tak mi się to widzi. Przejście Plutona – Urana względem urodzeniowego Słońca i IC kosmogramu III RP (31.12.89. 00:00) jest ciekawą propozycją, ale punktów zapalnych jest tak dużo, że niedostrzeżenie tego pożaru byłoby zwyczajnym zaniedbaniem.

*

Proszę sobie skopiować te słowa, albo udostępniać dalej, a za rok krytykować mnie, ile wlezie. Zbyt wiele rzeczy się mi się sprawdza i znajduje potwierdzenie w rzeczywistości. Rok 2014 będzie znacznie trudniejszy niż poprzednie lata. 2013 był względnie spokojny, był jednym z najbardziej spokojnych lat. 1 stycznia 2014 wygląda jak Wielki Zderzacz Hadronów. Ukraina 2013, Syria 2013, lub Korea Płn 2013 to łagodnie mówiąc, pożary, które nie strawiły lasu.

Rok 2014 jest de facto rokiem nadziei. Po przedawkowaniu jedzenia chce się wymiotować, po przedawkowaniu pracy kręci się głowa, po przedawkowaniu władzy rodzi się bunt. Czekam, aż wreszcie, w końcu, po dwudziestu kilku latach, Polacy podniosą głowy, otworzą oczy i zobaczą, że z roku na rok zabierane im są prawa i swobody obywatelskie. Że z roku na rok są coraz częściej stawiani w sytuacji, by z przyjaciół czynić konkurentów, z partnerów wrogów, gardzić tymi, którym się w życiu nie udało i cedzić piękne słowa do tych, którym się w życiu udało. Czekam, gdy innych przestaną interesować produkty tylko sposoby ich wytwarzania. Czekam, gdy Chevron, MKOL, McDonald, Coca Cola i inne szkodliwe podmioty gospodarcze otrzymają taką zapłatę, na jaką zasługują. Ten świat potrzebuje gruntownej zmiany na lepsze. Holistycznej. Żeby to jednak uzyskać, trzeba przebyć Mordor i wrzucić Pierścień do gorejącej lawy.


Zapraszam: http://astromix.pl/content/view/128/229/

Reklamy

Jedna uwaga do wpisu “Astrologia o roku 2014.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s